Партнерське СТО

Каталог товарів

+380 (63) 32-777-32

пн-пт 10:00 - 18:00
суб 10:00 - 16:00, нед - вихідний

0

0 грн

UA
Flowers

Партнерське СТО

Avto.pro

Avto.pro - популярний маркетплейс автозапчастин. Це спеціалізована онлайн-площадка, де продаються виключно автотовари. За 8 років на ринку запчастин Автопро завоювання довіри мільйонів автолюбителів. Сайт кожен місяць відвідуває більше 3 млн користувачів. Над платформою працює команда професіоналів, яка розробила унікальний каталог і зробила все можливо, щоб майданчик стала лідером ринку.

Незважаючи на те, що більше половини користувачів Автопро це професіонали, купити і продати потрібну деталь може кожен. Серед переваг: легка реєстрація, простий інтерфейс, безпека, сучасні умови торгівлі, а також покупці, які шукають запчастини вже зараз. Тут є все для успішного бізнесу. Предлагаем перейти на сайт і переконатися в цьому самостійно.

Avto.pro
BMW ZONE

BMW ZONE

Якщо Ви вирішили не робити ремонт клапанів пічки самостійно, а довіриться спеціалісту, то у нас є для Вас такий варіант. Діти зі СТО "BMW Zone" зроблять ремонт якісно, швидко і не дорого.

Ви можете привезти як вже зняті клапани пічки (так буде і швидше, і дешевше), так і приїхати з ними на машині (у такому разі потрібно буде почекати, поки машина трохи охолоне, перед тим як їх можна буде зняти).

Ремонт автомобілів БМВ (BMW) і роботи, пов'язані з цим, є основним напрямком їх компанії. Вони беруться за самі безнадійні машини, від яких відмовилися інші СТО.

Вони мають у своєму розпорядженні сучасне діагностичне обладнання, кваліфікований персонал, якісний інструмент і багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів BMW в Києві.

Вони проводять всі необхідні роботи з усунення несправностей, тобто клієнт отримує повністю справний і готовий до експлуатації автомобіль.

Високий професіоналізм і багаторічний досвід роботи дозволяє оптимізувати витратну частину по запчастинах з боку їх вибору.

Організація постачання запчастинами дозволяє позбавити клієнта від пошуку запчастин самостійно і економить його час. Клієнт постійно інформується про необхідні витрати і всі рішення з ним узгоджуються.

Широкий спектр послуг, що надаються на місці, дозволить реалізувати всі види ремонту автомобілів БМВ на місці і позбавляє клієнта необхідності користуватися послугами декількох організацій для досягнення результату.

Їх станція технічного обслуговування автомобілів БМВ пропонує:
  • Повну діагностику
  • Запчастини оригінальні та неоригінальні
  • Запчастини БУ
  • Комплексний ремонт
  • Заправку кондиціонерів
  • Русифікацію інтерфейсів
  • Дооснащення і переоснащення
  • Тюнінг
Зателефонуйте їм зараз і довірте обслуговування вашого автомобіля професіоналам: 067 501 71 31 Олексій, 067 440 34 94 Максим
iv>